Miałeś kolizję i potrzebujesz pomocy drogowej? Laweta Bielsko Biała

W czasach kiedy praktycznie każda osoba posiada samochód, codziennie zdarzają się kolizje i wypadki. Głównymi przyczynami wypadków na drodze jest nierozważność kierowców, nieznajomość zasad ruchu drogowego oraz niesprawny technicznie samochód. Niestety na drodze nie jesteśmy sami i często, nawet jeśli jeździmy ostrożnie, dochodzi do kolizji. Na terenie Bielska Białej codziennie dochodzi do kilkunastu stłuczek i kolizji dziennie, dlatego na tym obszarze potrzebna jest dobrze zorganizowana pomoc drogowa.

laweta bielsko biała

Pomoc drogowa Bielsko Biała

Bielsko Biała oferuje pomoc drogową 7 dni w tygodniu. W przypadku gdy staniemy się uczestnikiem kolizji lub wypadku możemy skorzystać z usług 24h 7 co oznacza, że o każdej porze dnia i nocy możemy liczyć na pomoc ze strony fachowców. Pomoc drogowa bielsko w swojej ofercie proponuje nam szereg usług takich jak:

  • holowanie samochodu na terenie miasta Bielsko Biała
  • transport lawetą samochodów osobowych
  • wynajem pojazdów typu: autolaweta

Całodobowa pomoc drogowa bielsko biała umożliwia nam na skorzystanie z fachowej pomocy w przypadku wszelakiego rodzaju zdarzeń na drodze. Oferują transport samochodów osobowych oraz pojazdów dostawczych. Samochody, które w wyniku ciężkiego uszkodzenia nie mogą poruszać się po jezdni zostaną przetransportowane lawetą. Natomiast auta osobowe z niewielkimi uszkodzeniami transportowane są poprzez holowanie do wskazanego przez nas miejsca.

Auto laweta bielsko biała

Holowanie aut osobowych przez wykwalifikowaną firmę to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań transportu pojazdu. Jak wcześniej zaznaczyliśmy powodem wypadów na drodze są również niesprawne technicznie auta. Zatem holowanie na własną rękę auta może być niebezpieczne. W przypadku stłuczki należy zadzwonić po pomoc drogowa, która świadczy swoje usługi 24/7. Po pewnym czasie przyjedzie do nas laweta i odbierze nasze auto z miejsca wypadku. Gdy auto wymaga naprawy pomoc drogowa oferuje auta na wynajem, które mogą posłużyć nam jako auto zastępcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *