Pomoc drogowa w Bielsku-Białej – naprawiamy drobne usterki

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria samochodu może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie – dlatego właśnie świadczymy całodobową pomoc drogową w Bielsku-Białej. Naszą specjalnością jest nie tylko holowanie samochodów, które zostały uszkodzone, ale również transport pojazdów na własnej lawecie. W ramach świadczonych usług wykonujemy także naprawy na miejscu – oczywiście o ile tylko jest to możliwe. Dysponujemy odpowiednim sprzętem naprawczym, a nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane i doświadczone.

Bielsko Biała to sporej wielkości miasto powiatowe, a co za tym idzie porusza się na nim dużo samochodów przez całą dobę. Ryzyko stłuczki czy kolizji w takim przypadku wzrasta i pomoc drogowa w Bielsku-Białej jest niezbędna – my tą pomoc oferujemy całodobowo. Nasza laweta dojedzie szybko i prosto do celu. Świadczymy usługi przez 7 dni w tygodniu! Pracujemy także w święta.

Laweta w Bielsku-Białej

Oferowane przez nas usługi to między innymi holowanie samochodów, transport pojazdów przy pomocy lawety w Bielsku-Białej, pomoc na miejscu zdarzenia, serwis pojazdów osobowych i dostawczych oraz wymiana opon. Potrzebny Ci transport pojazdu na lawecie? Możesz liczyć na naszą pomoc! Oferujemy również transport pojazdów zabytkowych.

Czym jeszcze się zajmujemy?

 • dowozimy paliwo,
 • wykonujemy drobne naprawy możliwe do zrobienia na miejscu,
 • wymieniamy opony,
 • przewozimy samochody własną lawetą,
 • prowadzimy własny warsztat, dlatego naprawa i holowanie samochodów to nasza specjalizacja,
 • Bielsko-Biała wchodzi w nasz zasięg działania również jeżeli chodzi o transport ładunków nietypowych,
 • obsługujemy samochody osobowe i dostawcze.

Laweta w Bielsku-Białej dostępna jest 24/7 – pomoc możesz uzyskać w każdym momencie. Firma posiada nowoczesne holowniki dopasowane do różnych typów pojazdów oraz narzędzia niezbędne do przeprowadzania prostych napraw na miejscu zdarzenia. Oprócz samochodów osobowych, możliwy jest również przewóz samochodów o całkowitej wadze ponad 3,5 t. Nasza firma wycenia kursy indywidualnie jeszcze przed wykonaniem usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

W dzisiejszych czasach samochód jest niezbędnym elementem każdego gospodarstwa domowego. Ten bez wątpienia najszybszy i najbardziej komfortowy środek transportu potrafi znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie. Pozwala szybko dostać się do pracy, odwieźć dzieci do przedszkola czy wyruszyć na wycieczkę z całą rodziną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość osób ma bardzo osobisty stosunek do swojego samochodu, w związku z czym świadczymy usługi z największą dbałością w każdym aspekcie. Zapewniamy, że Twój samochód trafi do Ciebie z powrotem w stanie niepogorszonym, a nawet o wiele lepszym.

Zarówno podczas realizacji usługi holowania, jak i wykonywania napraw na miejscu awarii bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania klienta. Nasza firma zrzesza specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój samochód z taką samą dbałością, jak o swój własny. Gwarantujemy w pełni kompetentną pomoc drogową w:

 • Wilkowicach https://pomocdrogowazywiec.pl/wilkowice/,
 • Zwardoniu,
 • Żywcu,
 • Jeleśni,
 • Korbielowie,
 • Węgierskiej Górce,
 • Szczyrku,
 • Bielsku-Białej

oraz indywidualną wycenę. Przewóz pojazdów osobowych, które są nowe lub uległy poważnemu zdarzeniu na drodze, transport aut ciężarowych, dostawczych, vanów, busów czy sprzętu rolniczego jest zadaniem wymagającym profesjonalnego sprzętu oraz jego właściwego wykorzystania. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które potrafią się takimi narzędziami posługiwać. Jeśli potrzebna jest Ci ekipa do zadań specjalnych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria i zależy Ci na czasie? Zadzwoń – niezależnie od dnia i pory, jesteśmy tutaj dla Ciebie. Chętnie zadbamy o komfort i bezpieczeństwo Twojej jazdy. Pracujemy przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Na naszą pomoc możesz liczyć także w święta. Jeśli wolisz, możesz także wysłać do nas zapytanie drogą mailową. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Nasze usługi możesz zamówić szybko i prosto dzwoniąc na numer telefonu:

531 628 603