Pomoc drogowa – Zwardoń – obsługa aut osobowych i dostawczych

Działamy natychmiastowo. Wysyłamy swoich pracowników na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to jest możliwe. Jesteśmy dostępni pod wskazanym numerem telefonu przez 24 godziny na dobę. Pracujemy siedem dni w tygodniu oraz w święta. Oferujemy swoim Klientom kompleksową pomoc drogową w Zwardoniu i okolicach. Dysponujemy własnymi linami holowniczymi, lawetami i wszystkimi innymi narzędziami niezbędnymi przy wykonywaniu drobnych i większych napraw.

Pomoc drogowa w Zwardoniu obejmuje:

  • wymianę i naprawę kół,
  • dowóz paliwa,
  • drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
  • naprawę poważniejszych awarii w naszym warsztacie,
  • holowanie i transport pojazdów osobowych i dostawczych.

Pomoc doświadczonych fachowców

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych. Nasi pracownicy szybko i sprawnie usuwają drobne oraz poważne awarie pojazdów osobowych i dostawczych w Zwardoniu. Jesteśmy dostępni na terenie gminy Szczyrk całodobowo. Możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy – udzielimy Ci potrzebnego wsparcia.

Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem do wykonywania wszelkich prac naprawczych. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń najlepszych producentów. Dzięki temu możesz liczyć na to, że Twoje auto będzie działało bez zarzutu, a na miejsce dojedziesz bezpiecznie, ciesząc się komfortem podróży.