Wymiana opon Żywiec

Auto Serwis Sewera zajmuje się profesjonalną wymianą opon.

Wymieniamy i wyważamy opony we wszystkich samochodach osobowych i dostawczych.

Nasz serwis opon obsługuje również samochody z czujnikami ciśnienia powietrza TPMS.

Działamy sprawnie ale z należytą dokładnością. Wulkanizacja Żywiec to precyzja i gwarancja bezpieczeństwa.

Szukasz nowych opon? Wulkanizacja Żywiec prowadzi również ich sprzedaż – U nas możesz zakupić nowe opony w atrakcyjnej cenie. Wymiana opon na nowe zostanie wykonana na miejscu.

Masz dość stania w kolejce w sezonie oponiarskim?

Zadzwoń i umów się na dogodny termin do zakładu wulkanizacji Żywiec.

Zapraszamy na ul. Klonową 1a w Siennej.

Wulkanizacja Żywiec

Nasze usługi obejmuje również wulkanizacja, naprawy przebitych opon. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie naprawić opony używając sprawdzonych i wypróbowanych przez doświadczenie środków.

Wulkanizacja Żywiec również wyważa precyzyjnie koła co zapobiega ściąganiu pojazdu na którąś ze stron oraz nadmiernemu zużyciu opon.

Wulkanizacja żywiec i okolice – jesteśmy do dyspozycji dzień w dzień o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy usługi całodobowej pomocy drogowej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach opon. Naprawa, wymiana czy wyważanie opony zajmuje nam tak niewiele czasu jak to możliwe. Usługi wulkanizacji prowadzone przez nas odbywają się prosto i rzetelnie mając na uwadze, aby kierowca mógł jak najszybciej ruszyć w dalszą drogę.

Serwis ogumienia prowadzimy profesjonalnie w ekspresowy i należyty sposób.

Podchodzimy szybko i fachowo do każdego zadania należycie wypełniając swoje obowiązki.

Cieszymy się dobrymi opiniami zarówno ze strony lokalnych mieszkańców gminy Żywiec jak i przejezdnych przybyszów, którzy podczas pobytu w Żywcu doświadczyli awarii swojego samochodu lub wypadku.