Pomoc drogowa w Szczyrku – tanio, szybko i skutecznie

Szybka i fachowa pomoc drogowa w Szczyrku w przystępnej cenie.

Przytrafił Ci się nagły wypadek, kolizja lub stłuczka? Twój samochód uległ awarii i nie nadaje się do dalszej jazdy? Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń! tel 531 628 603 jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h na dobę.

Możesz otrzymać od nas wsparcie techniczne w każdym momencie. Gwarantujemy szybką pomoc drogową w Szczyrku!

Postaramy się dojechać na miejsce tak szybko jak to możliwe, aby dokonać naprawy lub usługi holowania Twojego samochodu, który uległ awarii.

Nasze atuty

Mamy duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie naprawy drobnych usterek samochodów oraz ich holowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, mając na uwadze dobro naszego klienta. Otrzymasz od nas :

Udzielamy swoim Klientom także rzetelnych i praktycznych informacji. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że jesteś w fachowych i dobrych rękach. Staramy się, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie nawet w kryzysowej sytuacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zapewni Ci profesjonalną i sprawną pomoc. Jesteśmy dostępni w gminie Szczyrk i jej okolicach codziennie o każdej porze dnia i nocy. Nawet w późnych godzinach oraz w święta możesz skorzystać z naszych usług takich jak: transport, drobne naprawy czy holowanie w mieście Szczyrk. Szybko docieramy tam, gdzie jest potrzebna nasza pomoc.

Oferujemy między innymi:

 • holowanie samochodów,
 • holowanie pojazdów do 3,5 t,
 • serwis opon (wulkanizacja oraz wymiana),
 • transport samochodów na lawecie,
 • drobne naprawy możliwe do zrobienia na miejscu,
 • dowóz paliwa oraz pozostałe drobne usługi transportowe,
 • naprawę awarii w samochodzie,
 • transport samochodów do warsztatu samochodowego,
 • uruchamianie samochodów,
 • szybkie holowanie pojazdów z trasy po kolizji lub awarii.

Szukasz lawety do przewozu samochodu?

Skontaktuj się z nami, a my bezpiecznie przetransportujemy Twój pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Oferujemy bezpieczne holowanie pojazdów w mieście Szczyrk i jego okolicach. Przewozimy auta osobowe i dostawcze.

Codziennie organizujemy transport samochodów oraz innych pojazdów, które uległy awarii i wymagają naprawy. Mamy możliwość przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych do ponad 3,5 ton.

Tania laweta, pomoc drogowa oraz holowanie dostępne całodobowo 7 dni w tygodniu!

Auto laweta w gminie Szczyrk w rozsądnej i przystępnej cenie – tel. 531 628 603

Profesjonalna pomoc w przystępnej cenie

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia że holowanie oraz drobne naprawy pojazdów przebiegają sprawnie i szybko. Jesteśmy firmą, której możesz w pełni zaufać. Nasz serwis jest gotowy o każdej porze na pomoc, holowanie, naprawy samochodów w mieście Szczyrk i jego okolicach.

Wiemy jak stresujące są sytuacje kiedy auto ulegnie awarii lub wypadkowi. Często okazuje się, że samochód, który nie chce ruszyć z miejsca wymaga drobnej naprawy i Klienci mogą wyruszyć w dalszą podróż po naszej interwencji.

Dojedziemy na miejsce:

 • gdy nagle zabraknie Ci paliwa na dalszą podróż i nie ma szans, że dojedziesz do najbliższej stacji,
 • jeżeli nie możesz uruchomić samochodu z niewiadomych przyczyn,
 • jeżeli Twoje auto nie może odpalić z powodu rozładowanego akumulatora,
 • niezależnie od przyczyny awarii,
 • jeżeli złapałeś gumę, a nie masz na wyposażeniu samochodu podnośnika czy klucza do kół, aby wymienić koło,
 • musisz odholować popsuty pojazd.

Staramy się pomóc jak najszybciej w każdym przypadku, aby każdy Klient mógł uniknąć dodatkowego stresu. Z nami możesz wyruszyć bezpiecznie w dalszą podróż własnym samochodem lub wydostać się z miejsca zdarzenia z nami, prosto do warsztatu.

Nieważne, jaki masz problem – po prostu zadzwoń do nas, a my szybko udzielimy fachowej pomocy. Często wykonujemy drobne naprawy już na drodze bez konieczności holowania samochodu.

Auto pomoc drogowa w Jeleśni oraz na terenie gminy Szczyrk: tel. 531 628 603

Doskonale znamy nasze, dlatego docieramy szybko na miejsce! Niezależnie od pory roku czy dnia, zapewnimy Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz. Odwołujemy Twoje auto i Ciebie w bezpieczne miejsce.

Usługi, które oferujemy takie jak transport samochodów, drobne naprawy, holowanie samochodów są również dostępne na terenie miast Żywiec, Bielsko-Biała, Wisła, Sucha Beskidzka.

Zapisz nasz numer telefonu jeżeli mieszkasz w tych okolicach lub często przez nie przejeżdżasz, aby w przypadku ewentualnej awarii otrzymać szybką pomoc. Nasz serwis działa o każdej porze i możesz liczyć na pomoc nawet w okresie świątecznym!