Pomoc drogowa – Korbielów – całodobowe wsparcie kierowców

Jesteś z Korbielowa i potrzebujesz wsparcia fachowców? A może akurat przejeżdżasz przez miejscowość i Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? Oferujemy kompleksową pomoc drogową w Korbielowie w zakresie:

  • drobnych napraw samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t na miejscu zdarzenia lub w naszym warsztacie,
  • wymiany i wulkanizacji opon,
  • holowania i transportu pojazdów w wyznaczone przez Klienta miejsce,
  • dowozu paliwa.

Zapraszamy Klientów ze Szczyrku, Bielska-Białej, Zwardonia, Węgierskiej Górki, Wisły, Jeleśni i innych okolicznych miejscowości. Gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc.

Serwis pojazdów

W naszym warsztacie możesz skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych. Współpracujemy z fachowcami z zamiłowaniem do swoje pracy. Wymieniamy filtry, wykonujemy prace konserwacyjne, naprawcze, remonty i wiele innych. Dysponujemy sprzętem i narzędziami, które szybko przywrócą Twoje auto do pełnej sprawności. Obsługujemy samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w święta. Możesz zatem liczyć na nasze wsparcie o każdej porze. Zapraszamy Klientów nie tylko z Korbielowa, ale także innych, pobliskich miejscowości.

Jesteśmy dostępni całodobowo pod numerem telefonu 531 628 603. Zadzwoń i skorzystaj z usług sprawdzonych fachowców. Wyślemy pracowników na miejsce tak szybko, jak to jest możliwe.