Miałeś kolizję i potrzebujesz pomocy drogowej? Laweta Bielsko Biała

W czasach kiedy praktycznie każda osoba posiada samochód, codziennie zdarzają się kolizje i wypadki. Głównymi przyczynami wypadków na drodze jest nierozważność kierowców, nieznajomość zasad ruchu drogowego oraz niesprawny technicznie samochód. Niestety na drodze nie jesteśmy sami i często, nawet jeśli jeździmy ostrożnie, dochodzi do kolizji. Na terenie Bielska Białej codziennie dochodzi do kilkunastu stłuczek i kolizji dziennie, dlatego na tym obszarze potrzebna jest dobrze zorganizowana pomoc drogowa.

laweta bielsko biała

Pomoc drogowa Bielsko Biała

Bielsko Biała oferuje pomoc drogową 7 dni w tygodniu. W przypadku gdy staniemy się uczestnikiem kolizji lub wypadku możemy skorzystać z usług 24h 7 co oznacza, że o każdej porze dnia i nocy możemy liczyć na pomoc ze strony fachowców. Pomoc drogowa bielsko w swojej ofercie proponuje nam szereg usług takich jak:

  • holowanie samochodu na terenie miasta Bielsko Biała
  • transport lawetą samochodów osobowych
  • wynajem pojazdów typu: autolaweta

Całodobowa pomoc drogowa bielsko biała umożliwia nam na skorzystanie z fachowej pomocy w przypadku wszelakiego rodzaju zdarzeń na drodze. Oferują transport samochodów osobowych oraz pojazdów dostawczych. Samochody, które w wyniku ciężkiego uszkodzenia nie mogą poruszać się po jezdni zostaną przetransportowane lawetą. Natomiast auta osobowe z niewielkimi uszkodzeniami transportowane są poprzez holowanie do wskazanego przez nas miejsca.

Auto laweta bielsko biała

Holowanie aut osobowych przez wykwalifikowaną firmę to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań transportu pojazdu. Jak wcześniej zaznaczyliśmy powodem wypadów na drodze są również niesprawne technicznie auta. Zatem holowanie na własną rękę auta może być niebezpieczne. W przypadku stłuczki należy zadzwonić po pomoc drogowa, która świadczy swoje usługi 24/7. Po pewnym czasie przyjedzie do nas laweta i odbierze nasze auto z miejsca wypadku. Gdy auto wymaga naprawy pomoc drogowa oferuje auta na wynajem, które mogą posłużyć nam jako auto zastępcze.

altany ogrodowe z montażem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *