Potrzebujesz pomocy drogowej po kolizji w okolicy miejscowości Szczyrk?

Okolice Szczyrku należą do terenów gdzie transport drogowy jest wysoko rozwinięty. Większość osób posiada swoje samochody przez co codziennie mogą zdarzać się wypadki i kolizje. Każdy kierowca posiadający kilkuletnie doświadczenie wie, że jazda samochodem wiąże się z niebezpieczeństwem jakie na nas czeka na drodze. Często stłuczki zdarzają się w wyniku nieostrożności i naszej brawury, dlatego ważne jest to aby w takich obszarach była dostępna całodobowa pomoc drogowa.

Laweta Szczyrk

Pomoc drogowa oferuje szybką i sprawną auto pomoc. Kluczową kwestią jest to, że z pomocy możemy skorzystać 24h 7, więc nie musimy się martwić, że nie uzyskamy wsparcia nocą lub w święta. Wypadek na drodze najczęściej powoduje to, że nasz samochód wymaga naprawy. Bardzo niebezpieczne jest holowanie samochodu na własną rękę, dlatego warto zadzwonić po wykwalifikowaną pomoc, która posiada specjalny sprzęt. Dzięki nim w bezpieczny i szybki sposób możemy przetransportować w wybrane przez nas miejsce. Może to być nasz dom lub warsztat samochodowy. Autolaweta przyjeżdża na miejsce zdarzenia wskazane przez nas i w zależności od rodzaju uszkodzeń w samochodzie oferuje nam transport pojazdów lub holowanie pojazdów. Możemy również skorzystać z wynajmu auta zastępczego, a nasz samochód laweta przetransportuje do serwisu.

Pomoc drogowa Szczyrk

Z pomocy drogowej możemy skorzystać za każdym razem gdy wydarzy się kolizja, stłuczka lub nawet gdy zwyczajnie potrzebujemy transportu samochodów. Pomoc drogową wzywamy gdy chcemy skorzystać z usługi takich jak:

  • holowanie samochodów
  • zastępcze auto osobowe
  • transportowanie auta

Pomoc drogowa w mieście Szczyrk świadczy swoje usługi 24 /7 co oznacza, że niezależnie od pory dnia czy pogody możemy liczyć na ich pomoc. Laweta, która przybędzie na miejsce zdarzenia usunie rozbite auto z drogi, następnie przetransportuje je w wyznaczone przez nas miejsce. Koszt takiej usługi wynosi średnio 2,50 złoty na kilometr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *