Najszybciej działająca pomoc drogowa w Szczyrku. Kogo wybrać?

Awaryjne otwieranie samochodu, holowanie pojazdów czy ich transport w przypadku awarii? Co zrobić, kiedy potrzebujesz naprawy czy lawety na cito a pora jest późna? Na szczęście z pomocą przychodzą Ci liczne firmy, które oferują całodobowy serwis i całodobową pomoc drogową. Nie daj się jednak zwieść ogłoszeniom pod tytułem „zadzwoń – najszybciej i najtaniej”, ponieważ możesz sporo na tym stracić… Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, szukając pomocy drogowej czy naprawy samochodu od zaraz.

autolaweta szczyrk

Okolice Szczyrku – pomoc drogowa, laweta całodobowa i szybka naprawa… Gdzie szukać?

Oczywiście, możesz skorzystać z usług przypadkowej firmy, która oferuje holowanie 24h, szybki serwis i pomoc mechanika, jeżeli spotka Cię wypadek samochodowy. W takim przypadku musisz jednak liczyć się z tym, że w nagłej sytuacji możesz zostać… zwyczajnie naciągnięty. Pomyśl tylko – znajdujesz się w sytuacji stresowej, musisz natychmiast usunąć pojazd z drogi lub szybko go otworzyć. Nieuczciwy przedsiębiorca pomyśli w takiej sytuacji, że i tak zapłacisz podaną przez niego kwotę, która zazwyczaj jest mocno wygórowana. Jak nie dać się oszukać, szukając pomocy drogowej?

laweta bielsko biała

Auto – pomoc drogowa Szczyrk

Z jakiego miejsca warto skorzystać? Czyj warsztat świadczy usługi na najwyższym poziomie, w związku z czym nie musisz się obawiać serwisu czy holowania? Komu warto powierzyć swój samochód, kiedy nagle stanął na drodze? Z pomocą mogą przyjść Ci oczywiście znajomi, których z pewnością kiedyś spotkały podobne stresowe sytuacje. Jeśli jednak znajdujesz się w obcym mieście, bo na przykład wybrałeś się na narty do Szczyrku i kompletnie nikogo tam nie znasz, po pierwsze: nie panikuj. Choć nie jest to łatwe – w takim przypadku musisz po pierwsze zachować spokój. Zanim zdecydujesz się na usługi konkretnego serwisu, przejrzyj najczęściej wyświetlane oferty pomocy drogowej. Zapoznaj się z opiniami Google, stroną internetową serwisu czy jego profilem na Facebooku. W dzisiejszych czasach zrobienie szybkiego researchu w sieci zajmuje kilka minut i jest w stanie zaoszczędzić Ci sporo nerwów i pieniędzy, niezależnie od tego, czy chodzi o drobne naprawy, holowanie czy bardziej skomplikowane usługi.

pomoc drogowa w Szczyrku

Pomoc drogowa – ile kosztuje?

Pomoc drogowa, jako usługa last minute, niestety nie należy do najtańszych – szczególnie, jeżeli zależy Ci na kompetentnym serwisie i wybraniu firmy, która zaopiekuje się Twoim samochodem jak swoim własnym. Auto, które nagle stanęło na drodze, najczęściej musisz niezwłocznie usunąć, aby nie tylko nie blokowało ruchu, ale i nie uległo zniszczeniu. Tak samo jest najczęściej w razie kolizji. Samochody należy odholować zaraz po przyjeździe odpowiednich służb.

Cennik za holowanie pojazdów różni się w zależności od danego regionu. Nie bez znaczenia jest także pora dnia – pomoc drogowa w środku nocy niestety będzie kosztować Cię więcej. Holowanie najczęściej kosztuje od 100 zł w obrębie miasta średniej wielkości. Za każdy kilometr poza nim musisz dopłacić. Cena samego serwisu uzależniona jest natomiast przede wszystkim od rozmiaru wymaganych napraw oraz poziomu ich skomplikowania. Zamówienie niezbędnych części do wymiany to także dodatkowy koszt. Niestety, niektórych wydatków nie sposób przewidzieć i ich uniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *